Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | UMC/ISLAND 4598042 |
| EAN | 0602445980420 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,704
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Babel |
|---|---|
| Sanatci | Mumford & Sons |
| Cikis tarihi | 2022-12-09 |
| EAN/UPC | 0602445980420 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | UMC/ISLAND 4598042 |
| EAN | 0602445980420 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.