Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIQUE LEADER RECORDS ULR325LP |
| EAN | 0196292668872 |
| Release Date | June 17, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,037
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ascent From the Mundane |
|---|---|
| Sanatci | Near Death Condition |
| Cikis tarihi | 2022-09-23 |
| EAN/UPC | 0196292668872 |
| Label | Unique Leader |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIQUE LEADER RECORDS ULR325LP |
| EAN | 0196292668872 |
| Release Date | June 17, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.