Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5620C |
| EAN | 0090771562012 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 322 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Modern Stone-Age Family |
|---|---|
| Sanatci | Neanderthals |
| Cikis tarihi | 2023-03-17 |
| EAN/UPC | 0090771562012 |
| Label | Sundazed Music Inc. |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5620C |
| EAN | 0090771562012 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 322 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.