Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DIMPLE DISCS |
| EAN | 5052571220610 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,183
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tritone |
|---|---|
| Sanatci | Near Jazz Experience |
| Cikis tarihi | 2025-06-27 |
| EAN/UPC | 5052571220610 |
| Label | Dimple Discs |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DIMPLE DISCS |
| EAN | 5052571220610 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.