Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SARTORIAL |
| EAN | 5060143301612 |
| Release Date | April 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,112
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Charactor Actor Ep |
|---|---|
| Sanatci | Near Jazz Experience & Mike Garson |
| Cikis tarihi | 2024-04-20 |
| EAN/UPC | 5060143301612 |
| Label | Sartorial |
| Format | 12in |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SARTORIAL |
| EAN | 5060143301612 |
| Release Date | April 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.