Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NAXOS NXS2107001DVD |
| EAN | 0747313700141 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 138 × 195 × 62 mm · 693 g |
| Weight | 693 g |
| Region | Region 1 (Canada og USA) |
| Discs / Records | 7 |
₺8,751
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wagner: Der Ring Des Nibelungen |
|---|---|
| Sanatci | Orchestra of the Deutsche Oper Berlin |
| Cikis tarihi | 2022-11-11 |
| EAN/UPC | 0747313700141 |
| Label | Naxos |
| Format | DVD |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 7 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NAXOS NXS2107001DVD |
| EAN | 0747313700141 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 138 × 195 × 62 mm · 693 g |
| Weight | 693 g |
| Region | Region 1 (Canada og USA) |
| Discs / Records | 7 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.