Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MIG MDIG90322.2 |
| EAN | 0885513903228 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 121 × 141 × 7 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,807
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Rockpalast 1978 |
|---|---|
| Sanatci | Robert Gordon, Link Wray & the Wild Cats |
| Cikis tarihi | 2024-08-30 |
| EAN/UPC | 0885513903228 |
| Label | Mig |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MIG MDIG90322.2 |
| EAN | 0885513903228 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 121 × 141 × 7 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.