Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | TOWER HOLP102 |
| EAN | 4997184188272 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Dimensions | 315 × 317 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺5,086
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Metaphorical Music |
|---|---|
| Sanatci | Nujabes |
| Cikis tarihi | 2024-09-27 |
| EAN/UPC | 4997184188272 |
| Label | Tower |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | TOWER HOLP102 |
| EAN | 4997184188272 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Dimensions | 315 × 317 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.