Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | Live Here Now |
| EAN | 5060483412412 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Media | CD + Blu-ray + DVD |
| Dimensions | 140 × 175 × 22 mm · 570 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 570 g |
| Discs / Records | 1 |
₺4,608
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Non Stop Erotic Cabaret ...and Other Stories: Live |
|---|---|
| Sanatci | Soft Cell |
| Cikis tarihi | 2024-03-08 |
| EAN/UPC | 5060483412412 |
| Label | Live Here Now |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | Live Here Now |
| EAN | 5060483412412 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Media | CD + Blu-ray + DVD |
| Dimensions | 140 × 175 × 22 mm · 570 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 570 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.