Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | DGM |
| EAN | 0633367797827 |
| Release Date | April 11, 2025 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 164 × 191 × 10 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,824
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Complete Recordings 1981 - 1984 |
|---|---|
| Sanatci | Summers, Andy & Robert Fripp |
| Cikis tarihi | 2025-03-28 |
| EAN/UPC | 0633367797827 |
| Label | Panegyric |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | DGM |
| EAN | 0633367797827 |
| Release Date | April 11, 2025 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 164 × 191 × 10 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.