Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Vital AKR077LP |
| EAN | 0656605607719 |
| Release Date | November 8, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 9 mm · 666 g |
| Weight | 666 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,919
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Age of Adz |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Sufjan |
| Cikis tarihi | 2010-11-05 |
| EAN/UPC | 0656605607719 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Vital AKR077LP |
| EAN | 0656605607719 |
| Release Date | November 8, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 9 mm · 666 g |
| Weight | 666 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.