Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Asthmatic Kitty AKR148LP-C1 |
| EAN | 0729920165520 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,375
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Reflections |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Sufjan & Timo Andres & Conor Hanick |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 0729920165520 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Asthmatic Kitty AKR148LP-C1 |
| EAN | 0729920165520 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 5 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.