Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Asthmatic Kitty AKR022LP |
| EAN | 0656605366081 |
| Release Date | August 31, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,628
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Avalanche |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Sufjan |
| Cikis tarihi | 2023-01-13 |
| EAN/UPC | 0656605366081 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Asthmatic Kitty AKR022LP |
| EAN | 0656605366081 |
| Release Date | August 31, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.