Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | STRUT STRUT229LP |
| EAN | 4062548008302 |
| Release Date | November 13, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,103
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Horizon |
|---|---|
| Sanatci | Sun Ra |
| Cikis tarihi | 2020-11-13 |
| EAN/UPC | 4062548008302 |
| Label | Rer |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | STRUT STRUT229LP |
| EAN | 4062548008302 |
| Release Date | November 13, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.