Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | STRUT STRUT149LP |
| EAN | 0730003314919 |
| Release Date | January 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 9 mm · 711 g |
| Weight | 711 g |
| Discs / Records | 3 |
₺2,973
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Definitive Singles V.2 |
|---|---|
| Sanatci | Sun Ra |
| Cikis tarihi | 2017-05-04 |
| EAN/UPC | 0730003314919 |
| Label | Strut Records |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | STRUT STRUT149LP |
| EAN | 0730003314919 |
| Release Date | January 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 9 mm · 711 g |
| Weight | 711 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.