Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | STRU STRUTL148 |
| EAN | 0730003314810 |
| Release Date | November 25, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 7 mm · 679 g |
| Weight | 679 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,021
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Definitive Singles V.1 |
|---|---|
| Sanatci | Sun Ra |
| Cikis tarihi | 2016-11-24 |
| EAN/UPC | 0730003314810 |
| Label | Strut Records |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | STRU STRUTL148 |
| EAN | 0730003314810 |
| Release Date | November 25, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 7 mm · 679 g |
| Weight | 679 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.