Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ORG MUSIC OGMC470811.1 |
| EAN | 0711574708116 |
| Release Date | February 10, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Spaceways |
|---|---|
| Sanatci | Sun Ra |
| Cikis tarihi | 2017-02-10 |
| EAN/UPC | 0711574708116 |
| Label | Org Music |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ORG MUSIC OGMC470811.1 |
| EAN | 0711574708116 |
| Release Date | February 10, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.