Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOPSHELF RECORDS LPTSR112 |
| EAN | 0616892215042 |
| Release Date | November 4, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,864
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kick (10'') |
|---|---|
| Sanatci | Sundials |
| Cikis tarihi | 2015-09-17 |
| EAN/UPC | 0616892215042 |
| Label | Top Shelf |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TOPSHELF RECORDS LPTSR112 |
| EAN | 0616892215042 |
| Release Date | November 4, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.