Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUTHERN LORD 80872001621 |
| EAN | 0808720016215 |
| Release Date | August 11, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 7 × 325 × 320 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,166
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Altar |
|---|---|
| Sanatci | Boris & Sunn O))) |
| Cikis tarihi | 2023-08-11 |
| EAN/UPC | 0808720016215 |
| Label | Southern Lord |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Drone |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUTHERN LORD 80872001621 |
| EAN | 0808720016215 |
| Release Date | August 11, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 7 × 325 × 320 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.