Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRGLP90 |
| EAN | 0673855009018 |
| Release Date | March 13, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,417
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Here's Where the Strings Come |
|---|---|
| Sanatci | Superchunk |
| Cikis tarihi | 2014-03-13 |
| EAN/UPC | 0673855009018 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRGLP90 |
| EAN | 0673855009018 |
| Release Date | March 13, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.