Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MMRLP50129 |
| EAN | 0673855012919 |
| Release Date | February 25, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,150
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Indoor Living |
|---|---|
| Sanatci | Superchunk |
| Cikis tarihi | 2014-02-25 |
| EAN/UPC | 0673855012919 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MMRLP50129 |
| EAN | 0673855012919 |
| Release Date | February 25, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.