Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG163LP |
| EAN | 0673855016313 |
| Release Date | July 9, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,150
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Come Pick Me Up |
|---|---|
| Sanatci | Superchunk |
| Cikis tarihi | 2015-07-09 |
| EAN/UPC | 0673855016313 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG163LP |
| EAN | 0673855016313 |
| Release Date | July 9, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.