Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN MRG085LP |
| EAN | 0673855008516 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 10 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,815
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Incidental Music: 1991-1995 (Green/Orange) |
|---|---|
| Sanatci | Superchunk |
| Cikis tarihi | 2022-04-23 |
| EAN/UPC | 0673855008516 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN MRG085LP |
| EAN | 0673855008516 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 10 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.