Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG480LPDLX |
| EAN | 0673855048000 |
| Release Date | August 22, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,815
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Hate Music (+7") |
|---|---|
| Sanatci | Superchunk |
| Cikis tarihi | 2013-08-22 |
| EAN/UPC | 0673855048000 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG480LPDLX |
| EAN | 0673855048000 |
| Release Date | August 22, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.