Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TRESOR TRSO96.1 |
| EAN | 0666017290966 |
| Release Date | September 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,745
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Balance |
|---|---|
| Sanatci | Surgeon |
| Cikis tarihi | 2023-09-01 |
| EAN/UPC | 0666017290966 |
| Label | Tresor |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TRESOR TRSO96.1 |
| EAN | 0666017290966 |
| Release Date | September 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.