Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KANINE REOCRDS KR241LPC1 |
| EAN | 0827175024118 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,302
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Carefree Theatre |
|---|---|
| Sanatci | Surfer Blood |
| Cikis tarihi | 2020-09-25 |
| EAN/UPC | 0827175024118 |
| Label | Kanine |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KANINE REOCRDS KR241LPC1 |
| EAN | 0827175024118 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.