Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TRESOR TRESOR373 |
| EAN | 4251804184021 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,748
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shell~Wave |
|---|---|
| Sanatci | Surgeon |
| Cikis tarihi | 2025-05-02 |
| EAN/UPC | 4251804184021 |
| Label | Tresor |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | TRESOR TRESOR373 |
| EAN | 4251804184021 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.