Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | METALVILLE MV0368V |
| EAN | 4250444192175 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,973
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 24/7 Hate |
|---|---|
| Sanatci | Surgical Strike |
| Cikis tarihi | 2024-03-01 |
| EAN/UPC | 4250444192175 |
| Label | Groove Attack |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | METALVILLE MV0368V |
| EAN | 4250444192175 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.