Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EVOSOUND EVLP-059BL |
| EAN | 4895241430688 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,805
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kamereon |
|---|---|
| Sanatci | Wong, Susan |
| Cikis tarihi | 2024-05-03 |
| EAN/UPC | 4895241430688 |
| Label | Evosound |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | EVOSOUND EVLP-059BL |
| EAN | 4895241430688 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.