Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5773C |
| EAN | 0607396577316 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 320 × 10 mm · 481 g |
| Weight | 481 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live For Austin, Tx |
|---|---|
| Sanatci | Tedeschi, Susan |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 0607396577316 |
| Label | New West Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5773C |
| EAN | 0607396577316 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 320 × 10 mm · 481 g |
| Weight | 481 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.