Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EVO SOUND EVLP001CL |
| EAN | 4895241434020 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,934
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 511 (Transparent Vinyl) |
|---|---|
| Sanatci | Wong, Susan |
| Cikis tarihi | 2024-08-16 |
| EAN/UPC | 4895241434020 |
| Label | Evo Sound |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EVO SOUND EVLP001CL |
| EAN | 4895241434020 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.