Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EVOSOUND EVLP-006CL |
| EAN | 4895241447334 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺5,039
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | My Live Stories: One Step Pressing |
|---|---|
| Sanatci | Wong, Susan |
| Cikis tarihi | 2025-05-02 |
| EAN/UPC | 4895241447334 |
| Label | Evosound |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Easy Listening |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EVOSOUND EVLP-006CL |
| EAN | 4895241447334 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.