Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | V RECORDINGS PLV147 |
| EAN | 5060728641294 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,325
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fire |
|---|---|
| Sanatci | Suv & Dr Meaker |
| Cikis tarihi | 2021-11-12 |
| EAN/UPC | 5060728641294 |
| Label | V |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Drum & Bass |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | V RECORDINGS PLV147 |
| EAN | 5060728641294 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.