Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN SC324LP |
| EAN | 0656605032412 |
| Release Date | April 9, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Suuns and Jerusalem In My Heart |
|---|---|
| Sanatci | Suuns and Jerusalem In My Heart |
| Cikis tarihi | 2015-04-09 |
| EAN/UPC | 0656605032412 |
| Label | Secretly Canadian |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN SC324LP |
| EAN | 0656605032412 |
| Release Date | April 9, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.