Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RVNG Intl FRKWYS13LPEXC1 |
| EAN | 0747742385476 |
| Release Date | March 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 323 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,302
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Frkwys Vol. 13 (Pacific Blue) |
|---|---|
| Sanatci | Smith, Kaitlyn Aurelia & Suzanne Ciani |
| Cikis tarihi | 2023-03-24 |
| EAN/UPC | 0747742385476 |
| Label | Rvng Intl. |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RVNG Intl FRKWYS13LPEXC1 |
| EAN | 0747742385476 |
| Release Date | March 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 323 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.