Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FINDERS KEEPERS RECORDS FKR094LP |
| EAN | 5060099506710 |
| Release Date | November 10, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,493
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Help, Help, the Globolinks! |
|---|---|
| Sanatci | Ciani, Suzanne |
| Cikis tarihi | 2017-11-13 |
| EAN/UPC | 5060099506710 |
| Label | Finders Keepers |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FINDERS KEEPERS RECORDS FKR094LP |
| EAN | 5060099506710 |
| Release Date | November 10, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.