Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 2020 Holy Roar R HRR353V |
| EAN | 5060129135316 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,189
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | When I Die, Will I Get Better? |
|---|---|
| Sanatci | Svalbard |
| Cikis tarihi | 2020-09-25 |
| EAN/UPC | 5060129135316 |
| Label | Holy Roar |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 2020 Holy Roar R HRR353V |
| EAN | 5060129135316 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.