Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CHURCH ROAD RECORDS CRR106V |
| EAN | 5060852560898 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,426
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Discography 2012-2014 |
|---|---|
| Sanatci | Svalbard |
| Cikis tarihi | 2022-04-22 |
| EAN/UPC | 5060852560898 |
| Label | Church Road Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardcore |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CHURCH ROAD RECORDS CRR106V |
| EAN | 5060852560898 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.