Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GONDWANA GONDLP057 |
| EAN | 5050580782693 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 324 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Over Tage |
|---|---|
| Sanatci | Svaneborg Kardyb |
| Cikis tarihi | 2022-11-04 |
| EAN/UPC | 5050580782693 |
| Label | Gondwana |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GONDWANA GONDLP057 |
| EAN | 5050580782693 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 324 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.