Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ROOTSY MUSIC LPROOTSY201 |
| EAN | 7350050369019 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,544
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Before It Breaks |
|---|---|
| Sanatci | Sjoblom, Svante |
| Cikis tarihi | 2022-03-18 |
| EAN/UPC | 7350050369019 |
| Label | Rootsy |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ROOTSY MUSIC LPROOTSY201 |
| EAN | 7350050369019 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.