Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CARNAL RECORDS CR33LP |
| EAN | 7320470225219 |
| Release Date | June 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 322 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,135
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Svedjeland |
|---|---|
| Sanatci | Svederna |
| Cikis tarihi | 2018-05-24 |
| EAN/UPC | 7320470225219 |
| Label | Carnal Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CARNAL RECORDS CR33LP |
| EAN | 7320470225219 |
| Release Date | June 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 322 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.