Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AT DAWN LPATDA003 |
| EAN | 0744553258166 |
| Release Date | July 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺5,775
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Morkrets Tid |
|---|---|
| Sanatci | Svavelvinter |
| Cikis tarihi | 2024-07-26 |
| EAN/UPC | 0744553258166 |
| Label | At Dawn |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Progressive Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AT DAWN LPATDA003 |
| EAN | 0744553258166 |
| Release Date | July 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.