Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLOLP3106 |
| EAN | 0889466310614 |
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 9 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,448
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | (Orange)Odense Blitz |
|---|---|
| Sanatci | Sweet |
| Cikis tarihi | 2022-09-09 |
| EAN/UPC | 0889466310614 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLOLP3106 |
| EAN | 0889466310614 |
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 9 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.