Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Frontiers Records FRLP1323 |
| EAN | 8024391132357 |
| Release Date | August 4, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,028
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Heart & Sacrifice |
|---|---|
| Sanatci | Sweet & Lynch |
| Cikis tarihi | 2023-08-04 |
| EAN/UPC | 8024391132357 |
| Label | Frontiers Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Frontiers Records FRLP1323 |
| EAN | 8024391132357 |
| Release Date | August 4, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.