Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EXPERT WORK |
| EAN | 8944513677811 |
| Release Date | February 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,830
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Process of Making Us Well |
|---|---|
| Sanatci | Sweetheart |
| Cikis tarihi | 2024-02-02 |
| EAN/UPC | 8944513677811 |
| Label | Expert Work |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Hardcore (Punk) |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EXPERT WORK |
| EAN | 8944513677811 |
| Release Date | February 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.