Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EXPERT WORK CSVN1367782.1 |
| EAN | 8944513677828 |
| Release Date | February 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,800
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Unbearable Tightness of Being |
|---|---|
| Sanatci | Sweetheart |
| Cikis tarihi | 2024-02-02 |
| EAN/UPC | 8944513677828 |
| Label | Expert Work |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardcore (Punk) |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EXPERT WORK CSVN1367782.1 |
| EAN | 8944513677828 |
| Release Date | February 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.