Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN SELYCD50109 |
| EAN | 0656605010915 |
| Release Date | February 7, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 5 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,883
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jane From Occupied Europe |
|---|---|
| Sanatci | Swell Maps |
| Cikis tarihi | 2012-02-07 |
| EAN/UPC | 0656605010915 |
| Label | Secretly Canadian |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN SELYCD50109 |
| EAN | 0656605010915 |
| Release Date | February 7, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 5 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.