Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EASY ACTION EARS153LP |
| EAN | 5060446072905 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,748
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mayday Signals |
|---|---|
| Sanatci | Swell Maps |
| Cikis tarihi | 2023-12-08 |
| EAN/UPC | 5060446072905 |
| Label | Easy Action |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EASY ACTION EARS153LP |
| EAN | 5060446072905 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.