Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Chrysalis Records BR129LP |
| EAN | 0810098507646 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,376
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mother |
|---|---|
| Sanatci | Wandering Hearts |
| Cikis tarihi | 2024-03-22 |
| EAN/UPC | 0810098507646 |
| Label | Chrysalis |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Chrysalis Records BR129LP |
| EAN | 0810098507646 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.