Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY AKR149LP-C1 |
| EAN | 0729920165711 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,375
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Esther |
|---|---|
| Sanatci | Welcome Wagon (Sufjan Stevens) |
| Cikis tarihi | 2022-11-04 |
| EAN/UPC | 0729920165711 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY AKR149LP-C1 |
| EAN | 0729920165711 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.